sohbet
radyo dinleRadyo Sohbetin Dogru Adresindesiniz
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

2021’de Anneler Günü ne zaman,Bugün mü,Hangi Gün?

2021’de Anneler Günü ne zaman,Bugün mü,Hangi Gün?

Her sene mayıs ayında kutlanan Anneler Günü Bu Sene mayısın ikinci pazarında kutlanmaya devam edecek. Bu sene Ramazan ayına da denk gelen anneler gününde hediyeler ve güzel sözler paylaşılacaktır. O halde Anneler Günü bu yol ne zaman “2021” Bu sene Anneler Günü mayısın kaçında?

Anneler Günü armağanları ile kutlamalarını gerçekleştirecek olanlar hazırlıklarını devam ettiriyor. Koronavirüs pandemi nedeniyle bu sene  de evlerde kutlanacak olan özel günde armağanlar takdim edilecek. Peki, bu sene bu özel gün hangi tarihe denk gelecek?

 

ANNELER GÜNÜ 2021 ne zaman, HANGİ GÜN?  İŞTE ANNELER GÜNÜ 2021 de

2021 yılında mayıs ayında ikinci pazar 9 Mayıs 2021 Pazar günü kutlanacak. Bu durumda da Anneler Günü 9 Mayıs 2021 Pazar günü olarak kutlanmış olacak.

 

Bu gün aynı zamanda Ramazan ayı dönemine denk gelecek.  8 Mayıs 2021 Cumartesi günü Kadir Gecesi ne denk geldigi icin, Kadir Gecesi’nden bir gün sonra da Anneler Günü kutlanmış olacak. Anneler Günü’nden 4 gün sonra da Ramazan Bayramı kutlanmaya başlanacak. Mayıs ayının ilk günlerinde önemli günler ard arda kutlama idrak edilmiş olacak.

Esmer_Dj 80
Cevap bırakın