sohbet
radyo dinleRadyo Sohbetin Dogru Adresindesiniz
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Can Maxim Mutaf ve Duygu ÖzarsLan Dünya Evine giriyor

Can Maxim Mutaf ve Duygu ÖzarsLan Dünya Evine giriyor

Can Maxim Mutaf ve Duygu ÖzarsLan Dünya Evine giriyor.

Görücü usulü ile tanıştıklarını söyleyen Duygu özarslan basketbolcu Can maksim Mutaf tarafından evlilik teklifi aldı. Sevgilisine “Evet” diye cevap veren Duygu Özaslan, mutluluğunu takipçileriyle paylaştı
Bir zaman diliminde aşk yaşayan Can maksim ve Duygu Özaslan Mutaf çifti, evlenme kararı aldılar. Tanışma yılı dönümünde Özaslan’ı yemeğe götüren Can Maxim, sürpriz evlilik teklifiyle Duygu özarslan şaşırttı.
Can maxim’e “Evet” cevabını veren ünlü youtuber, mutluluğunu 2 milyon takipçisinin olduğu instagram hesabından paylaştı.
30 yaşına gelen özarslan sonrasında tektaşını objektiflere göstermeyi de gurur saydı
ünlü sanatçıya takipçilerinden, “Mutluluklar” dileklerinde bulundular…

Esmer_Dj 35
3 Yorumlar
Zinet

Mutluluklar dileriz Emeğine sağlık Cann

citlembik

MerabaLaR...Ben Görücü usuLü EwLiLikLere öZeLLikLe YIL 2021 ise cok KarsiyiM:) Gerci BasketboLcu oLdugu icin DamaT Adayi,,ewlilik TeklIfini Kabul etmek oLmaz dimi ))) Neyse FisatLik yapmicam ve MuTLuLukLar diLiyoruM:)) Hem Banane yani dimi Nasil sekiLde ewleniyorsaLar ewLensinLer)) emeginiZe sagLik Esmer abiciM

Syd

Görücü usulü evliligin diger evliliklerden bir farki yok bence.Ha kendin bir sekilde tanismissin ha birileri tanistirmis ne fark eder ki.Sonucta iki taraf anlasir kaynasırsa bir yola cikiyorlar.Nacizene fikrim tabi.Umarim mutlu olurlar.

Cevap bırakın