sohbet
radyo dinleRadyo Sohbetin Dogru Adresindesiniz
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Kışın güneşli havada giyebileceğimiz kombin çeşitleri

Kışın güneşli havada giyebileceğimiz kombin çeşitleri

Kışın güneşli havada giyebileceğimiz kombin çeşitleri

Kış ayı elbette bizlerin özellikle de gezmemizi engelleyen aylardan birisidir ve bu soğuk havalar da güneşin çıktığı an da hepimizin içerisin de dışarıya çıkma ve gezme isteği oluşturmaktadır. Fakat kış ayında güneşi fırsat bilip dışarı çıkarken ne giyeceğimiz konusun da tereddüt içerisin de kalırız. Yazlık bir kıyafet gibi yaklaşım sergileyen kombinler ile çıktığımız da abartmış mı oluruz diye düşüncelere kapılırız.

Bu güzel kızımızın üzerin de gördüğünüz gibi gayet güneşli hava da giyilecek hoş bir kombin oluşmuş. Mini etek tutkunları bu havaları fırsat bilerek üzerlerine alacağı güzel bir T-shirt ile bu kombini geliştirebilirler. Aynı zaman da hafif bir hırka güzel bir topuklu ayakkabı ve şık bir çanta ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Kış ayının vazgeçilmezlerinden olan beremizi de unutmuyoruz ve güneşten etkilenmesek dahi gözlük seçimimiz de kıyafetlerimize uyum sağlamasına dikkat etmemiz gerekmektedir.

Güneşli havayı fırsat bilen birçok kadınlarımız da sadelikten vazgeçmemek adına muhteşem bir elbise tercihi gerçekleştirebilirler. Özellikle de topuklu ayakkabı ile birlikte ve kemer aksesuarlarıyla harika kombinler oluşturabilirler. Kadınlarımız giyim konusun da oldukça şık kıyafetler bulabiliyorlar ve 2021 yılında da bu kombinler devam edeceğe benziyor.

Aynı zaman da güneşli havayı fırsat bilerek dar pantolonumuz üzerine göbek dekolteli bir kot gömleğimiz şık bir ayakkabımız ve çantamız ile birlikte bu kombini daha seksi bir hale ve daha şirin bir görüntüye kazandırabilirsiniz.

 

nOxan 67
Cevap bırakın