sohbet
radyo dinleKelebek Tam Sohbet Radyo
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Allah kime nasip ettiyse o şampiyon olsun. “Sergen YALÇIN”

<h2>Allah kime nasip ettiyse o şampiyon olsun. “Sergen YALÇIN”</h2>

Allah kime nasip ettiyse o şampiyon olsun.“Sergen YALÇIN”

Karagümrük karşısında 2-1 yenilgiye uğrayan ve şampiyonluk yolunda ağır kayıp yaşayan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın maç sonu açıklamalarda bulundu.

Bjk Teknik Direktörü Sergen, 2-1 malubiyet yaşadıkları Fatih Karagümrük karşılaşmasından sonra oynadıkları oyundan hoşnut kalmadığını söyledi. Sergen, “Gönlüm isterdi ki galibiyet ve son maç bizim için rahat olsun rahat bir şekilde girelim. “Bize yakışmadı bu manzara” dedi.

Karşılaşmayı değerlendirmesi istenen Teknik Direktör Yalçın, “Çok üzgünüz. Beklediğimiz bir oyunun çok gerisinde bir oyun ortaya çıktı. Gönlümüz isterdi ki; galibiyet olsun son maça rahat bir şekilde girelim. Futbol ne yazık ki böyle bir oyun. Futbolda her şey olası bi sonuc. Çok adapte olmak gerekiyor. Azim ve caba göstermek mücadele etmek gerekiyor. Normal oyunumuzun çok altında bir oyun meydana çıkardık. Bize yakışan bir sonuç değildi olmadı. üzüntülüyüm. Cumartesiye hazırlık yapacağız. ilginç bir maç seyri oldu. 3 rakipten. Sadece GS galip Geldi. Futbol böyle bir şey ve böyle şeyler maalesef her takımın başına geliyor” dedi.

Takım kadrosuyla ilgili düşüncelereni açıklayan Sergen Yalçın, Aboubakar oynamayacak. Oğuzhan da zaten yok.  Atiba ile Gökhan oynayacak. Sezon finali ile ilgili şu anda fazla bir şey söylemek istemiyorum. Bütün sezonla ilgili şu anda yorum yapmak ta istemiyorum. Şampiyonluk karşılaşması var. Menzildeyiz, henüz bir kayba uğramadık. Hakem heyeti ile ilgili de üzüntülüyüz. Bu görüntüler yaşandığı için üzüntü duyuyoruz. Ülke futbolunun neden ileriye gitmediği her şey ortada. Belki günün mevzusu bu değil ama Türkiye’de futbol çok gerilerde. Çok uzaklarda. Biz şampiyonluk için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Sonuna kadar mücadelemizi veriyoruz. Allah nasip ederse şampiyonluk nasip olur bize ifadelerini söyledi.

Maç sonu meydana gelen olaylarla ilgili olarak da konuşan Sergen Yalçın, “Böyle maçlarda normal. Karagümrük de çıktı mücadele etti. Yan etkenlerin çok önemi olduğunu düşünmüyorum. Rakip 10 kişi oynarken ve 1-1’ken çok dağınıktık. Bu bize yakışmıyor. Mevcut kadro maalesef bu” diye konuştu. www.chatradyo.net, www.sohbetkelebek.org KelebeKFM sizin Sesiniz.

nOxan 193
Cevap bırakın