sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Kadınlar için en iyi kışlık kombinler

Kadınlar için en iyi kışlık kombinler

Kadınlar için en iyi kışlık kombinler

Moda denince ilk akla gelen sitemiz üzerinden sizlere birbirinden güzel kombinleri tanıtıyoruz ve sizler de her yer de daha şık ve kaliteli bir şekilde kombinlerinizi oluşturarak farkındalık yaratmak adına oldukça ilgili birisi olursunuz. Özellikle kış aylarının gelişi ile birlikte kombin oluşturmak konusun da büyük sıkıntılar içerisine gireriz fakat bu sorunları hep birlikte aşacağız.

Atkı bere ve palto kombini kışın vazgeçilmez kıyafetlerden birisidir ve bu muhteşem üçlü ile soğuktan da korunarak çok iyi bir şekilde kendimizi hem sıcak tutmuş oluruz hem de yaratmış olduğumuz bu şıklık ile göz alıcı birisi oluruz. İçimize giymiş olduğumuz rengârenk şirin kısa etekli bir elbise üzerine paltomuzu çeker ve bu paltomuzun rengine uygun atkımızı da takabiliriz. Altımıza giyeceğimiz kalın çorabımız ile ve botlarımız ile de şık bir görüntü verirken aynı zaman da oldukça da seksi bir görünüme sahip olmuş oluruz.

Kış kombinlerin den en önde geleni ise şüphesiz ki pantolonlarımızdır ve şık bir ayakkabı üzerine giyeceğimiz pantolonumuz ile uyumlu bir ceket elbette bizleri oldukça farklı bir tarzda gösterecektir. Üstelik 2021 yılın modalarından olan Leopar desenli pantolonumuz ile uyum sağlayacak bir palto ve atkı elbette harika bir görünüm sergileyecektir.

Spor giyinmeyi sevenleri de unutmadık kot pantolonunuz altına giyebileceğiniz harika botlar ile kombin sağlamış olur üzerinize bir ceket ve farklı bir tarz yaratacak olan şapkanız ile de adeta göz kamaştırmaya devam edersiniz. Aksesuar amaçlı ve birçok sıkıntılarımızı giderecek olan muhteşem bir çanta ile de kombinimizi süslemiş ve daha şık güzel bir görünüm katmış oluruz.

Esmer_Dj 474
7 Yorumlar
Vefalı

Rabbim şifa versinn inşallah tüm hastalarımızla beraber

MeLodi

Kendisine yakisani giymek sanattir giyimler cok sk icindekilerde oyle😊

citlembik

MerabaLar Kis Mewsimi KombinLerini Geride biraktiK,,artiK Bahara Meraba dediK,ben Bahar gardoLabimi yeniLemek istiyoruM ve öNeriLerinizi beklioyruM.Kis Kombini icin ayrica Tskler Esmer Bey.

citlembik

BuRak Sergen e aciL sifaLar diLiyoruM.TüM hastaLara aciL sifaLar.

citlembik

MoDa Konusunda önceLikLe Insan Kendine bir StiL yapmaLi,,Sac rengine Ten Rengine göre Makyaj,Boyuna KiLosuna göRe Dogru SeciM ve RenkTe cok önemlidir Her Renk Her SaC vE Tenrengine GitMez.Birde Tabiki InsaniN Ruh Hali Durusu Bakisi da önemLi Giyimde,NeseLi Narin yapiLi insanLar RenklI CiviL civiL giyiniR..AsiL DurusLuLar Daha Sade RenkLeri Tercih eder etmelidirde.))) söyLeniLecek cok sey Var Moda adina.)))

citlembik

Bir KadiniN en iyi Aksesuari SacLaridiR...sonRa Makyajda ya gözLer ön PLanda oLmalIdir yada DudaK MakyaJi.Kiyafette SadeLigi SecerseniZ,UyumLu aksesuarLarLa Kiyafetinizi HareketLendirebiLirsiniz..Gerek Küpe..Kemer,Ayakkabi Ve Canta )))

Cevap bırakın