sohbet
radyo dinleKelebek Tam Sohbet Radyo
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

AÖF SINAVLARI HANGİ GÜNDE

AÖF SINAVLARI HANGİ GÜNDE

Aöf sınavları ne gün sorusu öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. 2.nci dönem final sınavına katılım sağlayacak olan öğrenciler, Açık öğretim final sınavı günlerini Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden görüntüleyecekler. ilgi konusu sınava kısa zaman kala üniversitenin sosyal medya hesabından bildirilen açıklamada, “Sınav Giriş Bilgileri yayında. Bilgilere Öğrenci Otomasyonu üzerinden erişebilirsiniz. ifadesini kullandı. Peki, Açık ögretim fakültesi sınavları ne gün yapılacak? İşte, 2021 bahar dönemi AÖF final sınavı tarihleri ve konuyla ilgili bilgiler.

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI HANGİ TARİHTE GERÇEKLEŞECEK?

YAZ dönemi AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ sınav ZAMANI belirlendi. Üniversite eğitimini dışarıdan tamamlayan lisans ve ön lisans öğrencilerinin katılım gerçekleştireceği Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 öğretim senesi yaz dönemi dönem sonu sınavları ilk dönemde olduğu gibi çevrimiçi gerçekleşecek. onnline açık öğretim fakültesi final sınavları iki ayrı grupta tamamlanacak. Aöfdönem sonu sınavları mayıs ve haziran ayında gerçekleşecek. Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden yapılan duyuruda, “Aöf, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Bahar Yarıyılı Dönem Sonu Sınavları (ONnLINE) çevrim içi ortamda 29,30,31 Mayıs ve 5,6,7 Haziran günlerinde yapılacaktır. ” ifadeleri kullanıldı. Bu seneki sınav tarihlerine  göre Açıköğretim sınavları 2 ve 6. yarıyıl dersleri ile 4 ve 8. yarıyıl dersleri olmak üzere iki ayrı grupta tamamlanacak. Sınavın nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler ise üniversitenin duyurusu ile netleşecek.
Esmer_Dj 171
3 Yorumlar
IRMAK

Omrumu yiyen sınavlar:)

Mina

İnsanın nefes aldığı sürece imtihanlarının bitmediğini gösteren en belirgin örneklerinden biri daha 😅 sınava girecek olanlara başarılar

citlembik

AÖF SinavLari biLgiLendirmesi Harika,Yaz dönemi acik öGretim FaküLtesi sinaf Zamani belirtiLmis,,Corona Virus döNeminde bence aciK öGretim Büyük Bir avanTaj Türkiyede yasayanlara.. Onlein Sinavlar ewden yapiliyor))) ne demek istedigimi anLiyorsunuzdur,,Bence Bu süreci degerLendirin MutLaka, ( KImse kontrol etmiyor Sinav soruLarini nasiLL cevaplandirdiginizi,,Hemen Mezun oLursunuz yüksek puanlar alirsiniz)) cikiP cikiP sinava girin))

Cevap bırakın