sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Radyo Dinle Sohbet Yap Kelebek Sohbet Siteleri

Radyo Dinle Sohbet Yap Kelebek Sohbet Siteleri

Geçmişte öyle televizyonlar filan yoktu.. Her evin vazgeçilmeziydi radyo; bilgi, eğlence kaynağıydı… Her evin, salonun baş köşesinde yer alan… Günümüzde ise teknolojik altyapının sağladığı olanaklarla dijital radyoculuk şeklini aldı ve cep telefonlarımıza, tabletlerimize sığdı artık radyo…

Bir internet radyosu dünyanın her yerinden dinlenebildiği için bir frekansa ihtiyaç duymuyor. Sadece bir internet adresine ihtiyaç var. O adresi bilgisayar veya cep telefonlarının browser’larına yazanlar günümüzde artık rahat şekilde ulaşabiliyor. Keza içerik olarak normal bir frekanstan yayın yapan radyo ile aynı disipline sahip. Aynı kurumsal kimlikle yönetiliyor. 90’lı yıllarda özel radyoların kurulmasındaki maliyetlerle kıyaslarsak bugün internet yayıncılığı çok daha cüzi maliyetlerle yayıncılık yapabilmekte. Ancak yine de internet radyosu kurmak için ciddi bir teknolojik altyapı birikimine, internet ile alakalı parametre donanımlarına ihtiyaç duyuluyor. Bunun yanı sıra çok basitçe söylemek gerekirse bir laptop ve bir mikrofonla program yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha geniş kitlelere hitap eden müzik, kültür ve sanat ağırlıklı bir yayın politikası benimsendiğinde böyle bir riskle hiç karşılaşılmaz diyebilirim. Aslında bu bir mozaik. Neticede her zevke hitap eden bir program içeriğiniz olduğu sürece her programın ayrı ayrı dinleyicileri olabiliyor. Bu da biz yayıncılara elbette zenginlik katıyor.

KelebekFM ailesi olarak yayın prensibimiz içinde en önemli kurallarımızdan biri argo konuşmamak, sanatçı veya yorumlanan bir şarkı hakkında ileri geri kötü konuşmamak, yerli yersiz politik konulara girmemektir. Bu konulara özellikle dikkat etmeye çalışıyoruz.

Ayrıca radyomuz içinde DJ’lik yapmak isteyen herkese kapımız açık. Sitemizin içinde yönlendirmeleri takip ederek gerekli link’e tıklayarak başvurularını yapabilirler. İnsanlar konuşmak istiyorlarsa bize gelebilirler. Değerlendirmeye her zaman hazırız.

Radyo dinlemek çok güzel bir alışkanlıktır. Gözle gördüğünüz bir çok şey her zaman aklınızda kalmayabilir. Ama kulağın hafızası genel anlamda göz hafızasından daha etkilidir. Bu yüzden kitap okurken, arabada giderken, çalışırken, uyumadan önce… Bunların hepsi beynimizde kalıcı noktalar bırakır. Radyo dinlemeyi kimse bırakmasın diyerek herkese radyo dinlemeye devam etmelerini tavsiye ediyorum. Hayatı keyifli kılan şeylerden biri budur zaten. Radyo dinlemenin keyfini çıkarın. KelebekFM frekansında kalın, bizimle kalın..

Mihenk 85
Cevap bırakın