sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Radyo Kelebek Sohbet Odalarında Chat Keyfi

Radyo Kelebek Sohbet Odalarında Chat Keyfi

Radyo Kelebek Sohbet Odalarında Sohbetin Keyfi

Sosyalleşmek ve yeni şeyler keşfetmeniz içinde imkân sağlamakta bu alanda daha iyilerinden biride radyo kelebek Chat sayfasıdır. Radyo kelebek Chat sayfamız giriş bölümünde üye ol diyerek kendi bilgilerinizi girerek bu bilgiler verilerimize kaydı sağlanıp bir üçüncü kişi veyahut sayfalarla paylaşılmamaktadır. Kendi bilgilerinizi oluşturabilirsiniz bilgilerinizi girdikten sonra aktivasyonuz sağlanır akabinde Radyo Kelebek Chat odalarımıza girerek istediğiniz kişi veyahut kişilerle Sohbet üzerinden Chat edebiliyorsunuz. Muhabbetleriniz muhteva olarak ahlak ve toplum kaidelerine uygun olmak zorundadır. Kaide ve ayrıntıları ön bilgilendirme formundan inceleyebiliyorsunuz. Kaideyle uymayan kişiler engellenir veyahut belli bir müddet Chat yasağı alabilirler. Sayfamızda günlük 1000 kişiden fazla ziyaret etmektedir. 1000’den fazla kullanıcımızın aktiftir Chat hududunuz bulunmaz Grup kurabilir veyahut grup muhabbetlere katabilirsiniz.

Kuracağınız gruplar politik veyahut toplum kaidelerini ihlal edecek konuşma veyahut muhteva barındırmamalıdır. Bu sistemimiz tamamıyla ücretsiz sağlanmaktadır. Radyo Kelebek sayfamızda yer alan iletişim bölümünden dilek ve isteklerinizi bize iletebiliyorsunuz. Taleplerinize 24-48 saat arasında müdahale edebiliyoruz. Radyo kelebek Chat sayfası olarak bu alanda dört senedir hizmet vermekteyiz vermeye de devam ediyoruz. İletişimin bir insan için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Yoğun iş temposundan biraz uzaklaşmak ve yeni arkadaşlar yeni fikirler edinmek için sizi de sayfamıza bekliyoruz. Chat sayfaları yalnızca Türkiye ile hudutlu değil elbette ki Almanya ve başka ülkelerde yaşayan gurbetçilerimizde unutulmadı. Vatan hasreti çekenlere hem de Türkçe olarak kullanılan Radyo Kelebek Sohbet odaları yurttaşlarımıza hizmet vermektedir.

Yabancı bir diyarda hem ülkesine uzak hem yaşadığı yere yabancı olmanın ne demek olduğunu onlardan başkası bilemez. Özledikleri Radyo Kelebek Chat ortamını buralarda bulabilir; istedikleri her konuda iletişim kurabilirler. Yalnızca ülke dışında yaşayan gurbetçilerle değil, Türkiye’den insanlarla da iletişim kurup muhabbet etme olanakları vardır. Dünya üzerine dağılmış pek çok insanımız vardır. Bu insanlarımızın aynı sosyal ortamlarda bulunup tanışmaları, kaynaşmaları, arkadaşlık etmeleri yabancı ülkelerde yalnız olmadıklarını hissetmeleri oldukça yararlı bir aktivitedir. Türkiye’de olduğu gibi Radyo Kelebek Sohbet odaları da aynı sistemle üye kabul etmektedir. Alınan bir üye ismi, belli koşulların kabulü ve parola ile bu sayfalara girilebilmektedir.

Esmer_Dj 393
Cevap bırakın