sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan için tutuklanma kampanyası başlattılar

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan için tutuklanma kampanyası başlattılar

Mehmet Ceyhan için tutuklanma kampanyası başlatıldı.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’a yönelik kapsamlı bir şekilde hedef gösterilmesi hakkında kampanya başlatıldı. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hakkında önce suç duyurusunda bulunuldu, ardından tutuklanması için sosyal medyada paylaşımlar yaptılar. Kampanyanın baş tetikleyicisi ise Yeni Akit gazetesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı başkanı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aleyhinde kampanya başlatıldı.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hakkında önce suç duyurusunda bulundular. Noel Baba Derneği Başkanı ve 5GVirusNews Platformu Sözcülerinden Muammer Karabulut, Antalya Terör ve Örgütü Suçlar Savcılığı’na yaptığı suç duyurusu sonrasında “izin belgesi bulunmayan ve yasal bir zemini bulunmadığından dolayı da Acil Kullanım Onayı ile ne idiğü belirsiz konumda olan aşılar için, bir bilim insanının halkı tehdit ederek korkutmasının karşılığı bilim yapmak değil resmen terör faaliyetlerdir, diyerek suclamada bulundu.

Suç duyurusuyla birlikte sosyal medyada da “MehmetCeyhanTutuklansın” etiketiyle paylaşımlar yapıldı.

Yeni Akit gazetesi gerici sosyal medya paylaşımlarıda “Mason uzantısı Rotary Kulübü’nden aldığı ödülü onurla gösterime sunan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs süresinde yaptığı şaibeli açıklamalar nedeni ile medyanın tepkisini çekmişti. Sosyal medyada bugün, ‘prof. Dr. Ceyhan tutuklanmalı’ çağrısı yapıldı,” ifadeleriyle haber oluşturdu.

 

 

nOxan 244
Cevap bırakın