sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Burcin Özcivit | Kelebek Sohbet Radyo Platformu

Burcin Özcivit | Kelebek Sohbet Radyo Platformu

Burcin Özcivit | Kelebek Sohbet Radyo Platformu

kelebek chat

radyo sohbet kanalları

Sosyal medyada belkide en çok konuşulan isimlerden olan Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit ile kardeşini birlikte görenler onların ne kadar çok benzediklerini konuşuyor. Esmer güzeli Burçun Özçivit’in sosyal medya paylaşımları ise büyük ilgi görüyor.

Instagram’da 20 milyondan fazla takipçisi olan Burak Özçivit sık sık dünya güzeli kardeşi ile de paylaşımda bulunuyor. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in güzelliği ve asaleti ile herkesi kendine hayran bırakan kız kardeşi Burçun Özçivit’in sosyal medya paylaşımları da ciddi anlamda büyük ilgi görüyor.

Burçun Özçivit hatırlarsınız ki özellikle tatil pozları ile gerçekten büyük beğeni toplamıştı. Burçun Özçivit’e takipçilerinden “Esmer güzeli” yorumu yağıyor. Eh haksızda sayılmazlar ne dersiniz? İşte sizin için derlediğimiz esmer güzelinden birkaç unutulmaz fotoğraf..

kelebek chat

radyo sohbet

kelebek chat

radyo chat

 

Öykü Editör 137
2 Yorumlar
İsmail

Çok tanıdık geldi en baştaki fotoğraf özellikle:)

Abdullah

Eee ben bu kadını tanıyorum Burak Özçivit'in kardeşi miymiş bu kadın? Kezbanın birinin ben Adriana Lima'yım demesine benziyor bu :DD Bir tane dürüst insan çıkmaz mı be şu sanaldan

Cevap bırakın