sohbet
radyo dinle~~KelebekFM~~
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Moda-Gece PArtiye Giderken öneriler

Moda-Gece PArtiye Giderken öneriler

Moda-Gece PArtiye Giderken öneriler

Kadınlarımızın en çok sorun yaşadığı süreçlerden biriside gece bir partiye eğlenceye giderken ne giyeceğim ve nasıl bir kombin oluşturacağım telaşına girerler sitemiz üzerinden bizler de bu tarz konular da sizlere yardımcı oluyoruz ve bu yazımızda da sizleri bu büyük dertten kurtarmış olacağız.

Gece parti kıyafetlerimiz seksi görünmek en mantıklı olanıdır ve rahatlığımız acısından aynı zamanda güzelliğimizi fiziğimizi ön plana çıkarmak adına mini etek tercihleri en ideal tercihlerden birisidir. Üzerimize giyeceğimiz hafif ve dekolteli kıyafetler ise bizleri daha şık bir hale sokacak kombinlerdir. Aynı zaman da mini etek giymiş olduğumuz için bilekten işlemeli ve süslemeli ayakkabıları tercih etmemiz de bizlere farklı bir kombin katarak topuklu olmasının verdiği avantaj ile de daha şık bir kombin oluşturacaktır. Elbise tercihlerinizi de yine aynı şekilde gerçekleştirerek saat bileklik gibi takı aksesuarlarıyla da şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Dans ederken daha havalı bir görünüm sergilemek için ise fileli kısa etek tercihlerimiz den kaçınmamalıyız. Çünkü dans ederken bizlere o kadar güzel bir görünüm katmaktadır ki dans figürlerimiz ile birlikte adeta bir bütün olarak kombin oluşturmaktadır. Üzerimize giyeceğimiz bir kısa fermuarlı ceket ya da elbise tarzı fileli etek olarak da geceye damga vurabilirsiniz. Takı aksesuarlarımızı da elbette unutmuyoruz çünkü onlar bir kadının kıyafetlerine oluşturacağı en iyi kombinler den birisidir.

 

nOxan 230
Cevap bırakın